Przy kameralnej uliczce, w otulinie pięknego lasu powstało nowe osiedle 75 - metrowych domów w zabudowie bliźniaczej z przestronną i słoneczną 250 metrową działką do każdego segmentu. Na parterze którego znajduje się wiatrołap, salon z aneksem kuchennym oraz WC, a dla tych z Państwa którzy preferują spędzanie wolnego czasu przy kominku, istnieje możliwość spełnienia tego marzenia. Na pierwszym piętrze zaprojektowane zostały trzy sypialnie oraz wygodna łazienka.

 

Cała architektura osiedla zaplanowana została w taki sposób aby jej mieszkańcy mogli cieszyć się kameralnością w otoczeniu pięknej natury. Sama lokalizacja osiedla, dzięki swojej bliskiej odległości od Gdyni, gdzie można dojechać samochodem w zaledwie 15 minut, jest na pewno znaczącym walorem proponowanej inwestycji.


KOSAKOWO PARK jest idealną propozycją dla osób chcących zamieszkać w bliskiej odległości od miasta, a przy tym ceniących sobie kontakt z naturą. Szybkie i wygodne połączenie komunikacyjne z obszarem aglomeracji trójmiejskiej oraz Zatoką Pucką jest niewątpliwie wartością wartą zauważenia.

 

Kosakowo Park znajduje się w odległości:

  • 6 km do Estakady Kwiatkowskiego, trasy łączącej się z obwodnicą Trójmiasta, a za jej pośrednictwem z autostradą A1
  • 10 km do obwodnicy Trójmiasta
  • 11 km do centrum Gdyni
  • 1,5 km do Zatoki Puckiej.

 

W niedalekiej odległości od osiedla Kosakowo Park dojeżdżają autobusy transportu publicznego o numerach 173, 105, 146, 365, 86, 165, 194, 145.

 

W planach inwestycyjnych znajduje się rozbudowa dróg bezpośrednio łączących Kosakowo z Eskapadą Kwiatkowskiego oraz rozbudowa trasy Szybkiej Kolei Miejskiej.

 

Oferta spełnia wymogi programu MdM (Mieszkanie dla Młodych).